O nas

Firma “SIMME” to kreatywna firma, dynamicznie działająca na mazowieckim rynku wykończenia wnętrz. Siedziba oraz zakład produkcyjny mieści się w Pruszkowie, co pozwala nam na obecność na obszarze Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Wieloletnie doświadczenie w Polsce oraz za granicą w połączeniu z indywidualnym podejściem do potrzeb klienta zaowocowało najwyższym poziomem jakości, solidności oraz rzetelności. Meble i szafy zaprojektowane i wykonane przez nas charakteryzują się funkcjonalnością przy zachowaniu najnowszych trendów w architekturze wnętrz oraz atrakcyjnej, przystępnej cenie uzależnionej od zastosowanych materiałów.
Zaufanie,
którym obdarzyli nas klienci jest dla nas największym powodem do dumy i jednocześnie motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. Zapewniamy, iż wszystkie wykonane przez nas meble kuchenne, szafy oraz inne zabudowy na wymiar będą nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie i precyzyjnie wykonane.


JAK PRACUJEMY

Naszą pracę rozpoczynamy od wizyty w państwa domu, przeanalizowaniu projektu lub opisu przesłanego na naszą skrzynkę e-mailową. Bezpłatnie przygotowujemy wstępny jednakże bardzo dokładny kosztorys na podstawie projektu, wizualizacji, opisu lub pomiaru. Końcowa cena mebli kuchennych bądź szaf wnękowych jest sumą poszczególnych elementów wchodzących w skład zamówienia, którą w początkowym etapie możemy wspólnie sterować . Cały proces poprzedzający montaż mebli czyli dojazd, pomiar, projekt oraz wycena jest bezpłatny. W cenę mebli zawarty jest montaż, transport w Warszawie oraz jej okolicach oraz podatek VAT. Za wykonaną usługę standardowo wystawiamy paragon a na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
Po akceptacji kosztorysu przystępujemy do realizacji państwa zlecenia.

1. Projekt kuchni

Na bazie Państwa informacji wspólnie ustalimy wstępny szkic projektu: styl mebli kuchennych, wymiary kuchni, rozmieszczenie kluczowych węzłów czyli zlewozmywaka, płyty grzejnej, lodówki, zmywarki. Wybierzemy rodzaj blatu, wysokość zabudowy, kolorystykę oraz rodzaj korpusów i frontów mebli. Dobierzemy uchwyty, okucia i wyposażenie szafek.

2. Umowa

Po akceptacji szkicu, przygotujemy wizualizację 3D, którą przedstawimy przed podpisaniem umowy. Po wszystkich uzgodnieniach przenosimy je do umowy, która stanowi dla Państwa gwarancję bezpiecznej realizacji projektu.

3. Realizacja

Po podpisaniu umowy, dokonaniu przez Państwa przedpłaty przystępujemy do realizacji. Czas wykonania mebli kuchennych w zależności od skomplikowania projektu wynosi 3-7 tygodni. Czas wykonania szaf wnękowych w zależności od skomplikowania projektu wynosi 2-4 tygodnie. Mając na uwadze Państwa wygodę wykonujemy możliwie jak najwięcej pracy w naszym zakładzie produkcyjnym tak aby skrócić do minimum czas montażu w Państwa domu. Meble dostarczymy i zmontujemy w uzgodnionym z Państwem terminie.

Materiały

Korpusy mebli kuchennych

Korpusy wykonywane są z płyty wiórowej laminowanej w wybranym kolorze z palety firmy Kronopol. Szafki wiszące możliwe są w wersji poziomej z podnośnikami frontów lub klasycznie uchylane.

Fronty

Standardem w naszej ofercie są fronty wykonane z płyty MDF lakierowanej lub fornirowanej w macie lub połysku. Dostępne są również fronty z płyty laminowanej, z drewna litego o konstrukcji ramiakowej firmy Sławpol. Do szafek wiszących możemy zaoferować również fronty ze szkła w ramkach aluminiowych.

Blaty

Proponujemy blaty z laminatu w wersji postformingu (zaokrąglona krawędź frontu) lub brzegowane o krawędziach prostych, grubości od 28 mm do 38 mm. Dostępne są również blaty ze szkła, kamienia naturalnego i konglomeratu. Dla grubych blatów z laminatu możemy wykonać podświetlenie LED co daje ciekawy efekt na frontach dolnych szafek.

Okucia i wyposażenie

Najczęściej stosujemy zawiasy, prowadnice szuflad oraz systemy podnoszenia firmy Blum z systemem cichego domykania. Uchwyty szafek proponujemy z kolekcji GTV, Gamet lub Nomet. Nieodzownym wyposażeniem dzisiejszej kuchni są kosze cargo o różnym przeznaczeniu do wyboru z oferty Peka, Grass lub Rejs.

Kontakt

tel. 503 632 084

biuro@simmekuchnie.pl